John Deere Jobs

Job Information

John Deere Financial Accountant in Poznan, Poland

John Deere jest wiodącym producentem sprzętu rolniczego na świecie. Firma znana jest z jakości i niezawodności swoich produktów i oferowanego wsparcia dla klientów. W John Deere od samego początku stajesz się ważną częścią naszego zespołu i zyskujesz wszechstronne możliwości rozwoju. Podejmując się zadań i pracy nad własnymi projektami można poszerzyć własne kompetencje zawodowe i osobiste. Ponadto kierownicy oraz współpracownicy zapewnią niezbędne wsparcie i doradztwo w realizacji codziennych wyzwań.

John Deere Financial jest częścią John Deere, która oferuje usługi finansowania maszyn i urządzeń rolniczych. Celem programu jest pomoc Klientom w nabyciu maszyn naszej marki na atrakcyjnych warunkach dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych gospodarstw.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem John Deere Financial w Polsce poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko:

Financial Accountant (M/F)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierała Zespół ds. Operacji Księgowych (Accounting Operations Team) w celu świadczenia usług dla John Deere Financial oraz jej Oddziałów/Filii w Luksemburgu, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za zadania z zakresu rachunkowości bankowej dla biura w Luksemburgu, a także oddziałów brytyjskich, hiszpańskich, włoskich/niemieckich/polskich

  • Aktywne uczestnictwo w miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdaniach finansowych

  • Przygotowanie i przetwarzanie wpisów księgowych (Oracle ADI)

  • Przygotowanie uzgodnień poszczególnych sald kont Księgi Głównej (GL)

  • Wsparcie przygotowywania miesięcznych, kwartalnych i rocznych zestawień oraz wniosków ad hoc

  • Wsparcie przy audycie (zewnętrznym i wewnętrznym)

  • Przygotowywanie, analizowanie i doskonalenie raportów zarządczych oraz finansowych/księgowych

Oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze księgowości/rachunkowości

  • Rozumienie zasad rachunkowości (znajomość US GAAP będzie dodatkowym atutem)

  • Rzetelność, dokładność i konsekwencja w działaniu

  • Zdolność do pracy pod presją czasu

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel)

  • Znajomość systemu Oracle będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz dodatkowo znajomość języka włoskiego, francuskiego niemieckiego lub hiszpańskiego.

Oferujemy:

  • Przyjazne, komfortowe środowisko pracy.

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów

  • Elastyczne godziny pracy

  • Duże możliwości rozwoju w ramach organizacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w ramach globalnej etycznej kultury organizacyjnej

Dlaczego warto?

Zajrzyj na naszą stronę internetową www.deere.pl oraz do zakładki Kariera.

DirectEmployers